Kaş laminasyonu, kaş kıllarını ideal bir şekle sokmak için yeniden yapılandırma işlemidir. Tüyleri düzenli olmayan veya aralarında boşluk olan herkes için ideal bir tedavidir.

Kaş laminasyon tedavisi, kaş kıllarını düzleştirmek için düzleştirmeyi içerir ve hepsi kılları istenen yönde kaldırarak durur. Kaş laminasyonu harika bir çözüm ve harika bir microblading alternatifidir. Sonuç, süper daha gür bir kaştır, size iş dışında bir süper model görünümü, üzerinde kaş jeli varmış gibi görünen pürüzsüz kaşlar bırakır. Sonuçlar 6-8 haftaya kadar sürebilir.

Kaş laminasyonu iki farklı tedaviyi içerir. İlki kaş kıllarını daha yumuşak hale getirmek için fırçalanır ve 25 dakika bekletilir. Daha sonra kaşlar ideal pozisyona getirilir ve saç tellerini sabit tutmak için bir ‘laminasyon’ solüsyonu uygulanır.

Kaş Laminasyonu sonrası bakım basittir; ilk 24 saat kaşlarınıza özenle bakmalı ve buhar banyolarından ve saunalardan uzak durmalısınız, bu süreden sonra kaşlarınıza normal şekilde davranabilirsiniz.

Fiyat, fırsatlar, paketler ve sorularınız için bizimle iletişime geçin veya web sitemiz üzerinden bu hizmeti satın alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.